HOUPACÍ DESKA Montessori 74 Bezbarvá

Houpačka, stolička, sedačka a hračka v jednom. To jsou houpací desky pro děti. Tato pomůcka spoléhá na osvědčenou pravdu, že v jednoduchosti je krása. Dokáže děti jednoduše zabavit, posílit jejich svaly i motoriku a probudit v nich fantazii.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 53
Značka: Hahn s.r.o.
2 599 Kč –23 % 1 999 Kč
Kategorie: Dřevěné taliřky a houpací deska
Hmotnost: 25 kg
Položka byla vyprodána…
492 houpaci deska montessori 74 bezbarva
Novinka Tip
2 599 Kč –23 %

Říkáme jí sice houpací deska, ale může být čímkoli. Je to montessori pomůcka, se kterou si děti užívají příjemné pohupování, balancují na ní ve stoje, hoví si v sedě nebo čtou oblíbenou knížku jako v lehátku. K hrám mohou přizvat kamarády nebo i rozverného tatínka, nosnost desky je dostatečná. Když je pohupování omrzí, s houpacím prknem mohou vynaložit různě. Otočením se z něj stává skluzavka, natočením je z něj zídka, za kterou se schováte. Může to být stoleček, podnožka nebo třeba most pro oblíbený auťák.

 

Děti se při houpání učí obratnosti, posilují svaly celého těla a náramně se baví. Hračka z voskované bukové dýhy je dětem příjemná na dotek a láká je k lupárnám. Dětské pokojíčky obzvláštní a děti se na ně budou těšit i do mateřských školek, školních družin nebo mateřských center.

Ale nemusíte se o ně bát. Houpací desky jsou bezpečné a jsou certifikované jako dětská hračka. Navíc je vyrábí zlaté české ručičky.

 

rozměry houpací desky: 28 x 74 cm
šířka houpací desky: 1,8 cm
nosnost: 200kg
hmotnost: 5 kg
materiál: buková dýha
povrchová úprava: tvrdý voskový olej OSMO3032 certifikovaný pro dětské hračky

osmo-pro detske hracky 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/ecomail