Velká sleva 15% pod kódem: Mimi15

KING SIZE přírodní mořská houba - Honeycomb

Přírodní mořská houba KING SIZE honeycomb ve velké velikosti ideální pro dospělé!

Můžeme doručit do:
1.10.2020
Skladem (4 ks)
Kód: 4202
Značka: Lullalove
299 Kč
Kategorie: Houbky
Hmotnost: 0.4 kg
KING SIZE přírodní mořská houba Honeycomb
Novinka Tip

Velikost: 11-13 cm

100% ekologická, bezpečná a přirodní houba extrahovaná z dna moře, která obklopuje řecké ostrovy. Vylovena tradičními metodami respektující přírodní prostředí.Extrémně měkká a trvanlivá pomáhá také v dětské lázni od prvních dnů života. Odolný vůči chemikáliím. Díky jeho nejušlechtilejším druhům se honeycomb nazývá "královnou hub". Ekologická.

Houba účinně čistí pokožku tím, že ji masíruje a stimuluje krevní oběh - ideální pro masáž obličeje a těla dospělých - přirozený jemný peeling. Dokonale pění, tím omezuje použití mýdla.

Suché mořské houby jsou tuhé, pouze když jsou v kontaktu s vodou. Před použitím houbu navlhčete teplou vodou. Důkladně opláchněte houbu po každém použití a nechte ji úplně vyschnout. Přírodní houby mají delší životnost než syntetické, ale měli byste se o ně starat správně. Houba je produkt osobní hygieny. Pokud se zjistí přirozené opotřebení, houba by měla být vyměněna.

Organický produkt. Rozmanitý tvar houby je svou přirozenou výhodou.

Před použitím namočte do vody. Doporučuje se vypláchnout houbu po každé lázni a uschnout ji. Houba má praktický tvar, který se zavěsí během sušení. Nitě lze snadno odstranit bez narušení struktury houbičky.

Poznámka: Barvy na obrázcích se mohou mírně lišit od skutečných barev na fotografii v závislosti nastavení monitoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: