Den dětí se slevou 25% na vše! Kód je : Dendeti

Lenor aviváž Diamont & Lotus Flower 750 ml

Aviváž Lenor přináší dlouhodobou vůni ložního prádla po dobu až 1 týdne.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 11337
75 Kč
Lenor aviváž Diamont & Lotus Flower 750 ml
Lenor aviváž Diamont & Lotus Flower 750 ml
Novinka Tip 25%Kód Dendeti 25
Více než 1 500 tisíc kladných recenzí obchodu
Více než 1 500 tisíc kladných recenzí obchodu
Podívejte se, co o nás říkají naši spokojení zákazníci

Použití

  • Jak používat Lenor v pračkách s předním plněním: Pokud máte právě vy pračku s předním plněním, má vestavěný automatický dávkovač a můžete přidat aviváž Lenor hned po přidání pracího prostředku. (Všechny aviváže Lenor Fabric jsou 100% kompatibilní s pračkami s předním plněním).
  • Aplikace aviváže Lenor do dávkovače (zásuvky): Jednoduše odměřte požadované množství aviváže Lenor a nalijte ji do příslušné části zásobníku. Během cyklu máchání pračka vyplaví vodu do dávkovače, uvolní aviváž a osvěží vaše prádlo.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Skladování

Skladujte při teplotách do 25 °C.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Tekutá aviváž může zvýšit hořlavost materiálů. Použitím většího než doporučeného množství může být tento efekt ještě větší. Tento výrobek nepoužívejte na: dětské noční prádlo nebo oděvy označené jako ohnivzdorné, protože výrobek může jejich ohnivzdornost snížit + oblečení vyrobené z materiálů s delším vlasem (jako flauš, velur, žinylka a froté). Obsahuje Hexyl cinnamal, Pentadecalactone. Může vyvolat alergickou reakci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Hmotnost: 0.75 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: