Magics Flexidry vel.2 Mini 4-8 kg,42 ks
Kód: 495Související produkty
Detailní popis produktu
- Značka Magics klade velký důraz na životní prostředí a její inovativní výrobní procesy zaručují jedny z nejspolehlivějších výrobků na trhu. Produkty jsou vyrobeny v ČR
- Složení, výroba: neběleno chlórem, bez latexu, bez parfemace, dermatologicky testováno. Na výrobu vnitřní části plenek byla použita buničina (celulóza ) získaná z trvale udržitelných, environmntálně šetrných zdrojů.
- Plenky jsou nejtenčí na trhu a vynikají svou zvýšenou savostí díky nové technologii Drylock,jsou pohodlné a praktické, inovativní technologie přispívá i k úsporám zdrojů,při výrobě je nízká spotřeba lepicího materiálu a díky své kompaktnosti šetří i balicí materiál
- Plenky jsou opatřeny indikačním proužkem
- Plenky mají výřez na pupík
- Zaručuje lepší pohyb a zároveň vyšší ochranu proti protečení
- Super absorbční – na den i na noc
- Jsou velmi šetrné k přírodě– při výrobě se klade velký důraz na životní prostředí
- Bezlepidlové jádro: aktivním snížením množství lepidla se ušetří 200.000 tun chemikálií za rok
- Kompaktnost: ušetří se obalový materiál a maximalizuje se využití dopravní kapacity
- Vyrobeny v ČR – nový nejmodernější závod v Hrádku nad Nisou
Doplňkové parametry
Kategorie: | Plenky Magics |
---|---|
Záruka: | 3 roky |
Hmotnost: | 1 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
4,6
32 hodnocení
5
4
3
2
1
5
KA
Klára Adamcová
Lepší plenky jsme ještě neměli .. sedí krásně.. máme z nich obrovskou radost ! ????
5
L
Lída
Plínky výborně sedí (má 5 kg) a dobře sají. Nejdůležitější je, že dceři nezpůsobují kožní problémy. Používám je na noc a na cesty.V noci jí měním jen v případě kojení, takže někdy jí má celou noc. Koupila jsem je protože jsem měla dobrou zkušenost s 1.
(během dne používám látkové pleny)
4
DŠ
David Škop
Pleny jsou super, ale na noc někdy dvě nestačí. A obrázky na jedničkach a dvojkach chybí.
1
L
Lenka
Za nás bohužel propadák. Stolici to vůbec nevsakne a má to potom až na zádech!
5
J
Jana
Malí má 5,5kg a radši bych přešla na velikost 3.Savé, tenké, indikační proužek jsou super.Neperfomavané.Lepítka se při přelepování dělají problemy.
3
MS
Michaela Spiesová
Plenky jsou fajn, indikační proužek super. Ovšem co už neni super je udávaná velikost. Syn má 62 cm a 5,6 kg a velikost 2 je nám skoro malá. A to se udává do 9 kg. 9 kg dítě se do nich určitě nevejde.
Jeden balík rozdělaný dopotřebujeme a druhý budem muset prodat protože jsou nám pleny už skoro malé.
5
L
Lucie
Objednala jsem na zkoušku, protože jsem hledala neparfémované. Jsou velice příjemné a oceňuji indikační proužek.
4
VS
Veronika Staníčková
Dobrá savost a cena. Velikost odpovídá spíše dolní hranici (dcera 5,2 kg a 62 cm a velikost 2 jí je taktak). Škoda, že od velikosti 3 už nemá indikační proužek.
4
L
Lucie
Dobre sajou, nesmrdi, tenke. Jenom prilis nesedi velikost, jsou mensi, dcera ma 5 kg a jsou ji uz hodne nizke.
5
ML
Monika Lamačková
Skvěle sedí. Vydrží dlouhou dobu. Nesmrdi jako některé konkurenční pleny.
5
4
5
KG
Kamila Gallová
Spokojenost .
5
TP
Tereza Paseková
Nejlepší plenky. Vydrží celou noc. Nesmrdí chemii. Příjemné na omak. Doporučuji všem kamarádkám.
5
AS
Adéla Schoppik
Velmi, pleny jsou jemné! Na omak, hebké...
4
ZH
Zuzana Hladilová
Kvalita plenky výborná, příjemná na dotek. Jen na pětikilové miminko se mi zdá trochu menší. Osmikilovému miminku bude plenka nejspíše malá.
3
LR
Lucia Rindová
Plienky nie sú najhoršie no podľa môjho názoru zapachaju a rýchlejšie presiaknu.
5
T
Tereza
Naprostá spokojenost, plenky hezky sají a naší maličké vydrží plenka i celou noc.
4
ML
Marie Langová
Bohužel jsem si nepřečetla předem hodnocení a koupila velikost 2 (4-8kg) pro dítě 6,5-7kg. Plenky jsou mu hodně těsné, příště určitě větší! Zatím používáme chvilku.
5
K
Kateřina
Plenky jsou skvělé,používáme je už 3 měsíce,ovšem doručení je naprostá katastrofa.objednáno a zaplaceno před 8 dny a balík nikde.
5
MŽ
Miriam Žifčákova
Spokojenost na prvom mieste. ďakujem za tak rychlé dodanie.
5
J
Jana
Plenky jsou fajn, jen tedy plena má být do 8 kg a malé při 5,5 kg jsou malé, takže určitě volit větší velikost
5
KK
Kateřina Korbelová
Spokojenost
5
JK
Jarka Kuchyňková
naprosto v pohodě
5
VB
Veronika Brotánková
Plenky Magics jsou z velmi příjemného materiálu, mají výřez na pupík a indikátor plnosti. Doporučuji ale kupovat spíše větší velikost, našemu miminku s váhou 6,4 kg jde velikost dva bohužel dost malá.
5
KM
Kateřina Myková
100% spokojena
5
MP
Marcela Palotášová
Od narození používáme a nemohu si je vynachválit. Neprotečou, příjemný materiál a žádné opruzeniny. Za nás TOP.
5
NS
Nikola Serafínová
Skvělé plenky, neprotékají a i ve velkých vedrech je miminko bez opruzenin :) určitě doporučuji!
5
LB
Lidmila Bartáková
Můj názor - nejlepší plenky. Nejlepší cena a ještě k tomu český výrobek.
5
PO
Petra Ondráčková
Skvele plenky za uzasnou cenu. Prijemne, save a s indikatorem vlhkosti.
5
VH
Vendula Hájková
Perfektní. Budu kupovat, už jen České plenky. Výborná savost a fakt vydrží.
5
MB
Markéta Brančíková
Moc velká spokojenost hned prvni noc s plinkou! Malej ji neprocural, jsou prijemne uz jen na dotek.